Yörünge Dergisi

"Türkiye’nin Entelektüel Aklının Buluşma Noktası"

Çarşamba, Haziran 19, 2024

CHP’de Skandalın Üzerini Örtme Planı! Büyükçekmece’de Konuşturduğu Vatandaş Bakın Kim Çıktı?

Büyükçekmece’deki skandalın üzerini örtmeye çalışan karanlık eller kamuoyunu algı üzerinden yanıltmaya devam ediyor. 2 gündür sosyal medyada elden ele dolaştırılan videodaki kişi CHP’li Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün kardeşi çıktı!

CHP’li Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün kardeşi Eyüp Akgün ile sade bir vatandaşmış gibi röportaj yapılması büyük tepki çekti. AK Partili Mehmet Muş da yaptığı paylaşımla CHP’lilerin algı operasyonuna “Utanmazlar!” diyerek tepkisini dile getirdi.

 

31 Mart seçimlerinde İstanbul’da yapılan maddi hatalar ve usulsüzlüklerin ardından AK Parti geçersiz oyların sayılması için yaptığı itirazları hukuk dışı gibi gösteren CHP’nin yaptığı algıyı AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş ortaya çıkardı.

SERT TEPKİ: ‘UTANMAZLAR!’

AK Partili Muş, CHP’nin sosyal medya hesaplarından ve bazı medya kuruluşları aracılığı Büyükçekmece’de sözde vatandaş gibi gösterdiği kişi üzerinden oluşturmaya çalıştığı algıyı yaptığı paylaşımla ifşa etti. Muş, paylaştığı videoda konuşan kişinin 5 dönem Büyükçekmece Belediye Başkanlığını yapan ve CHP’nin yeni dönem adayı olan Hasan Akgün’ün kardeşi Eyüp Akgün olduğunu belirtti. Muş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında “Bu röportajı yayan CHP’li vekillere sesleniyorum; Algı operasyonu yapan birer müfterisiniz! Bu röportajda sade vatandaşmış gibi konuşan ve polise iftira atan kişi sahte seçmen işini tezgahlayan CHP’li Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün kardeşi Eyüp Akgün. Utanmazlar!” diyerek CHP’ye tepkisini dile getirdi.

İşte Mehmet Muş’un yaptığı paylaşım:

(SABAH)

Daha Fazla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir